TV06B251JB-HF
- Артикул производителя:
- TV06B251JB-HF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 250VWM 405VC DO214AA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.48A
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 279V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 405V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 250V