1.5CE15CA BK PBFREE
- Артикул производителя:
- 1.5CE15CA BK PBFREE
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 71A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12.8V