SM15T6V8CA-M3/57T
- Артикул производителя:
- SM15T6V8CA-M3/57T
- Краткое описание:
- TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 143A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 6.45V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 10.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 5.8V