TV06B351J-G
- Артикул производителя:
- TV06B351J-G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 350VWM 567VC DO214AA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.06A
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 391V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 567V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 350V