CDSOD323-T18L
- Артикул производителя:
- CDSOD323-T18L
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18VWM 45VC SOD323
- Applications :
- HDMI, USB OTG
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 1pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 350W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V