15BJ100CA
- Артикул производителя:
- 15BJ100CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 100VWM 162VC SMBF
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V