15BJ200A
- Артикул производителя:
- 15BJ200A
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- TVS DIODE 200VWM 324VC SMBF
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Telecom
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.7A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-221AA, SMB Flat Leads
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMBF
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 224V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 324V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 200V