SMCJE45AH
- Артикул производителя:
- SMCJE45AH
- Краткое описание:
- TVS DIODE 45VWM 72.7VC UNI
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V