1.5CE400A BK PBFREE
- Артикул производителя:
- 1.5CE400A BK PBFREE
- Краткое описание:
- TVS DIODE 342VWM 548VC DO201
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 380V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 548V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 342V