1.5CE160A BK PBFREE
- Артикул производителя:
- 1.5CE160A BK PBFREE
- Краткое описание:
- TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 152V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 219V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 136V