ATVJ10B280JB-HF
- Артикул производителя:
- ATVJ10B280JB-HF
- Краткое описание:
- AUTOMOTIVE DIODE TVS 28VWM 45.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 22.03A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Supplier Device Package :
- SMB/DO-214AA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V