1.5SMBJ17A
- Артикул производителя:
- 1.5SMBJ17A
- Краткое описание:
- DIO TVS VRWM 17V 1500W UNIDIR SM
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 54.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 27.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V