SM15T68A-M3/9AT
- Артикул производителя:
- SM15T68A-M3/9AT
- Краткое описание:
- TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 92V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58.1V