SA28AHE3/54
- Артикул производителя:
- SA28AHE3/54
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V