SA26AHE3/54
- Артикул производителя:
- SA26AHE3/54
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V