SMCJ26A-HF
- Артикул производителя:
- SMCJ26A-HF
- Производитель/Бренд:
- Comchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
- Производитель :
- Comchip Technology
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 35.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V