SMCJ12A-HF
- Артикул производителя:
- SMCJ12A-HF
- Производитель/Бренд:
- Comchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
- Производитель :
- Comchip Technology
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 75.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V