5.0SMDJ26CA/TR13
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ26CA/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- 5.0SMDJ, DO-214AB, 26V, 42.1V, R
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 119A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V