5.0SMDJ45CA/TR13
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ45CA/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- 5.0SMDJ, DO-214AB, 45V, 72.7V, R
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 68.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V