SA110CA-E3/73
- Артикул производителя:
- SA110CA-E3/73
- Краткое описание:
- TVS DIODE 110VWM 177VC DO204AC
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 177V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V