1.5SMC8.2A-E3/9AT
- Артикул производителя:
- 1.5SMC8.2A-E3/9AT
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC SMC
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 124A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 7.79V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 12.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7.02V