SA170A-E3/73
- Артикул производителя:
- SA170A-E3/73
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V