TV04A351J-G
- Артикул производителя:
- TV04A351J-G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 350VWM 567VC SMA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 710mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 391V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 567V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 350V