1SMB120CA TR13 PBFREE
- Артикул производителя:
- 1SMB120CA TR13 PBFREE
- Производитель/Бренд:
- Central Semiconductor Corp
- Краткое описание:
- TVS DIODE 120VWM 193VC SMB
- Производитель :
- Central Semiconductor Corp
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.1A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMB
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 133V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 193V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 120V