SMAJ60E3/TR13
- Артикул производителя:
- SMAJ60E3/TR13
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 60VWM 107VC DO214AC
- Производитель :
- Microchip Technology
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.7A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AC, SMA
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-214AC (SMA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 107V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V