SMDJ24CA/TR7
- Артикул производителя:
- SMDJ24CA/TR7
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMDJ, DO-214AB, 24V, 38.9V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 77.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 38.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V