PTVS28VP1UP-QX
- Артикул производителя:
- PTVS28VP1UP-QX
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- PTVS28VP1UP-Q/SOD128/FLATPOWER
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 13.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-128
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SOD-128/CFP5
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V (Max)