SMA5J20A-E3/5A
- Артикул производителя:
- SMA5J20A-E3/5A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 15.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V