BZW04-5V8BH
- Артикул производителя:
- BZW04-5V8BH
- Краткое описание:
- TVS 400W 6.8V -% BIDIR DO-41
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 38A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 6.45V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 10.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 5.8V