BZW04-145B
- Артикул производителя:
- BZW04-145B
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 145VWM 234VC DO204AL
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AL, DO-41, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- DO-204AL (DO-41)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 161V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 234V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 145V