P6SMAJ20ADFQ-13
- Артикул производителя:
- P6SMAJ20ADFQ-13
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 18.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V