SMCJ220A/TR7
- Артикул производителя:
- SMCJ220A/TR7
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMCJ, DO-204AB, 220V, 356V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 246V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 356V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 220V