SMAJ75CH
- Артикул производителя:
- SMAJ75CH
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 75VWM 134VC DO214AC
- Производитель :
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AC, SMA
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-214AC (SMA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 83.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 134V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 75V