PESD24VL1BA-QX
- Артикул производителя:
- PESD24VL1BA-QX
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- PESD24VL1BA-Q/SOD323/SOD2
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive, CAN, Telecom
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 11pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 25.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 70V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V (Max)