PTVS64VS1UTR,115
- Артикул производителя:
- PTVS64VS1UTR,115
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123W
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.9A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 185°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-123W
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123W
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V