SA10CA-TP
- Артикул производителя:
- SA10CA-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- TVS DIODE 10VWM 17VC DO15
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 30A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TA)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-15
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 17V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 10V