SMFE10ALH
- Артикул производителя:
- SMFE10ALH
- Краткое описание:
- TVS DIODE 10VWM UNI
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 23.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 17V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 10V