SMCJ440A/TR13
- Артикул производителя:
- SMCJ440A/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- SMCJ, DO-204AB, 440V, 713V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 492V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 713V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 440V