ATV02W161B-HF
- Артикул производителя:
- ATV02W161B-HF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 160VWM 259VC SOD123
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 770mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 178V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 259V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 160V