SMAJ12CAQ-13-F
- Артикул производителя:
- SMAJ12CAQ-13-F
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V