1.5SMC39CA/TR13
- Артикул производителя:
- 1.5SMC39CA/TR13
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- 1.5SMC, DO-214AB, 33.3V, 53.9V,
- Производитель :
- YAGEO
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 28.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 37.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33.3V