SDD32C18L01
- Артикул производителя:
- SDD32C18L01
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- TVS ESD, SOD-323, 18V, 40V, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 40pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Peak Pulse :
- 320W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 40V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V (Max)