ATV02W130-HF
- Артикул производителя:
- ATV02W130-HF
- Производитель/Бренд:
- Comchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123
- Производитель :
- Comchip Technology
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.3A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123F
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123F
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V