SMFE170CAH
- Артикул производителя:
- SMFE170CAH
- Краткое описание:
- TVS DIODE 170VWM BI
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 700mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V