SMA6F58A-M3/I
- Артикул производителя:
- SMA6F58A-M3/I
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- 600W,58V 5%,UNIDIR,SLIM SMA TVS
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- DO-221AC (SlimSMA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 93.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58V