SMF4L60A-7
- Артикул производителя:
- SMF4L60A-7
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V