SMF4L24CA-7
- Артикул производителя:
- SMF4L24CA-7
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR PP
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-219AA
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- DO-219AA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 38.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V