SMAJE54AH
- Артикул производителя:
- SMAJE54AH
- Краткое описание:
- TVS DIODE 54VWM 87.1VC UNI
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 87.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 54V