SMAJ170CA-TP
- Артикул производителя:
- SMAJ170CA-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TA)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V