SMAJE200A
- Артикул производителя:
- SMAJE200A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 200VWM 324VC SMA
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 224V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 324V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 200V